Strona główna » O firmie
Producenci
Kontakt
 • PHU "Kalvis"
  62-510 Konin
  ul. Przemysłowa 83

  e-mail : kalvis@op.pl

  (godziny otwarcia dotyczą sklepu internetowego)
  NIP: 665-167-48-72
 • E-mail:sklep@kuchnieipiece.pl
 • Telefon+48 63 220-55-21
  +48 501 824 126
  +48 690 995 800
 • Godziny działania sklepuSKLEPU INTERNETOWEGO : codziennie 9.00 - 18.00, w soboty 9.00-14.00, w niedzielę i święta nieczynne
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

O firmie

 
SZANOWNI PAŃSTWO  !!!

   Witamy w sklepie internetowym:  kuchnieipiece.pl prowadzonym przez PHU Kalvis Zbigniew Koniarek z siedzibą w Koninie ( 62-510 ) ul. Przemysłowa 83  wpisanym do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta M. Konina pod numerem 020950/07 ,  NIP 665-167-48-72 ,  REGON 300628864
 
PODANE GODZINY DZIAŁANIA SKLEPU DOTYCZĄ SKLEPU INTERNETOWEGO - UDZIELANIE INFORMACJI TELEFONICZNIE
regulamin sklepu internetowego
alt

 

  Firma PHU Kalvis Zbigniew Koniarek  działa na rynku sprzedaży urządzeń grzewczych dla gospodarstw domowych  od kilkunastu lat. Jesteśmy bezpośrednim importerem wyrobów firm: "Kalvis" ( Litwa, oraz przenośnych kuchni i pieców kaflowych retro.
   Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na szczególną pozycję jaką w naszej ofercie stanowią kuchnie węglowe centralnego ogrzewania ( z płaszczem wodnym ). Kuchnia c.o. - piecokuchnia zastępuje nam kocioł centralnego ogrzewania, zasila bojler przygotowujący ciepłą wodę użytkową i służy - w sezonie grzewczym -  jako urządzenie do przygotowywania posiłków. Jeden palący się płomień wykorzystujemy potrójnie. Z racji tego, iż najczęściej montowane są w pomieszczeniu kuchni, charakteryzują się estetycznym wykończeniem i ładnym wyglądem. Przy prawidłowym doborze i montażu instalacji ich żywotność wynosi powyżej 10 lat.  W naszej ofercie znajduje się kilkanaście modeli o mocy od 6 do 20 kW. Są one przystosowane do zasilania instalacji c.o. w pomieszczeniach o powierzchni od 30 do 200 m kw. Zalecanym rodzajem paliwa jest drewno, węgiel, brykiety wszelkiego rodzaju i torf. W naszej ofercie posiadamy te urządzenia firmy:" Kalvis" ( Litwa ).
   Prócz tego oferujemy także  kuchnię - piec ogrzewający gorącym  powietrzem - dystrybucja gorącego powietrza DGP.
   Osobną grupą produktów jaką Państwu oferujemy są  przenośne kuchnie i piece kaflowe budowane w tradycyjny sposób, które zainstalowane w Państwa domach stwarzają niepowtarzalny klimat i nastrój oraz przyjemne ciepło.


PODANE GODZINY DZIAŁANIA SKLEPU DOTYCZĄ SKLEPU INTERNETOWEGO - UDZIELANIE INFORMACJI TELEFONICZNIE


 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!
Pozdrawiamy PHU Kalvis
                                                                                                
 

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu