Strona główna » Zasady wysyłki
Producenci
Kontakt
 • PHU "Kalvis"
  62-510 Konin
  ul. Przemysłowa 83

  e-mail : kalvis@op.pl

  (godziny otwarcia dotyczą sklepu internetowego)
  NIP: 665-167-48-72
 • E-mail:sklep@kuchnieipiece.pl
 • Telefon+48 63 220-55-21
  +48 501 824 126
  +48 690 995 800
 • Godziny działania sklepuSKLEPU INTERNETOWEGO : codziennie 9.00 - 18.00, w soboty 9.00-14.00, w niedzielę i święta nieczynne
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Zasady wysyłki

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronie Sklepu Internetowego w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
4.1.
Przesyłka pocztowa, przesyłka pocztowa pobraniowa.
4.2. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.
4.3. Przesyłka paletowa.
4.4. Przesyłka z odbiorem w paczkomacie (lub innym dostępnym punkcie odbioru).
4.5. Transport własny Sprzedawcy – po indywidualnej wycenie i akceptacji kosztów transportu przez Klienta. Usługa transportu Sprzedawcy obejmuje dostarczenie Produktu pod podany adres, z wyłączeniem wniesienia Produktu do budynku lub lokalu Klienta. Rozładunek i wniesienie Produktu leży po stronie Klienta.
4.6. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Przemysłowa 83, 62-510 Konin – w Dni Robocze, w godzinach od 09:30 do 16:00.

5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 60 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 60 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
5.1.
W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem – od dnia uznania rachunku bankowego
Sprzedawcy.
5.2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
6.1.
W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
6.2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.


Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu